Znany producent Hip-hop, którego wpływy sięgają za ocean. Jego preferowane kierunki to FUNK & OLD, wywodzi się ze stosunkowo szerokopojętej-poglądowo, szkoły forumowej MusicProducers.pl oraz MPC-forum.eu.  Zawsze dysponuje dużą porcją świeżysz skocznych i sentymentalnych podkładów, które tworzy zarówno jako producent obsługujący DAW, jak również DJ ze znajomością kontrolerów. Wiele dzieł jego autorstwa możecie usłyszeć na popularnych i cenionych kanałach YouTube.

Paweł jest okropnym czarnuchem, zanim zacznie zwijać hi-hat wyjdzie z nutami. Zawsze prostuje linię basu. Kompresję stosuje nawet do werbla, a sample syto i kosmicznie-kosmetycznie obrabia za pomocą najlepszego dostępnego do tego oprogramowania. Wtyczki, które stosuje to jego prywatna tajemnica, jednak zawsze służy radą. Za trzema stopami postawi czwartą nawet gdy nie wynika to z tempa i metrum. Wszystko umie opisać własnymi słowami, a kiedy publikuje nowe utwory umieszcza laleczki zamiast znaku wodnego. Uprzedzam pytania – sto złoty to mało.

Music

Czekając na decyzję konieczną tu do uzupełnienia odsłuchu, proponuje zerknąć na adres https://soundcloud.com/funky_fella